Rezervácia izieb
           
Kontakt
Stará Lesná 178, 059 60 Stará Lesná
recepcia@horizontresort.sk
+421 910 802 309, +421 908 908 111
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Sledujte nás
Image Alt

Služby pre rodiny s deťmi

Detské atrakcie

Animácie a detské kútiky

SLUŽBY A ATRAKCIE PRE DETI

Vhodný pre deti od 2 - 12 rokov

ROZPRÁVKOVÝ DETSKÝ KÚTIK

Navštívte náš rozprávkový detský svet a vyčarujte úsmev na tvári vašim deťom. V detskom kútiku sa vaše deti môžu bezstarostne hrať, behať, maľovať a kresliť, zatiaľ čo vy si môžete oddýchnuť v hotelovom wellness centre alebo si dopriať drink v jednom z našich barov. Vybavením detského kútika je bazén s guličkami, TV kino s rozprávkami, X-BOX, spoločenské hry a množstvo zábavných hračiek pre všetky deti. Detský kútik je obľúbeným miestom aj na tvorivé dielne a detský miniclub, kde sa o zábavu počas víkendov postarajú naši skúsení animátori.
Letné programy pre deti a dospelých

LETNÉ ANIMAČNÉ PROGRAMY

Počas celého leta sa o deti postarajú naši profesionálny animátori a pripravia vašim deťom skvelý zábavný program. Mini diskotéka s maskotom, súťaže a hry, tvorivé dielne, detský Mini Club sú len časťou zaručeného zážitku a spokojnosti vášho dieťaťa. Pre dospelých máme pripravené športové turnaje, aktivity, večerné kvízy, súťaže alebo cvičenie v bazéne. Navyše počas víkendov si deti môžu vyskúšať školu varenia a pečenia, alebo stretnúť našich rozprávkových maskotov.

DETSKÉ IHRISKO

Ak chcete deťom dopriať zábavu na čerstvom vzduchu, vo vonkajšom areáli hotela je vám k dispozícii detské ihrisko s množstvom hojdačiek, preliezkami a pieskoviskom. Vaše deti zažijú v detskom kútiku alebo na vonkajšom ihrisku dobrodružstvá, na ktoré určite tak skoro nezabudnú. Vy si zatiaľ môžete vychutnať obľúbený drink na blízkej terase v Lobby bare.
Herňa pre deti

HRÁČSKY SALÓNIK

Hráčsky salónik vám ponúka skvelý priestor na zábavu s priateľmi alebo vašimi deťmi. Zabavte sa s vašimi priateľmi pri partičke šachu, kartách alebo pri stolných hrách. Zábavný salónik je vybavený biliardovým stolom, stolným futbalom a hracími automatmi pre deti. Vychutnajte si súťažný adrenalín a prežite príjemný večer pri aktívnom oddychu v našom hoteli.

PRE NAŠICH NAJMENŠÍCH

Hotel Horizont Resort je Kids Friendly hotel. Vám a vašim deťom pre lepšie pohodlie a pobyt ponúkame detské služby:
• detský kútik v interiéri, vedľa Lobby baru
• vonkajšie detské ihrisko
• bezplatne detské postieľky, detské stoličky v reštaurácii, detské vaničky
• detské župany, detský stupienok, nočník, ohrievač fliaš, detské poistky do zásuvky
• detské menu v reštaurácii + možnosť ohrevu stravy
• detské plienky, plienky do vody, plávacie kolesá, rukávniky alebo detské suveníry v predaji na hotelovej recepcii
• nefajčiarsky interiér
• možnosť umiestnenia kočíka na izbe
• detské zľavy na ubytovanie a stravovanie
• animačné programy pre deti
Narodeninové oslavy

DETSKÉ PÁRTY

Chcete pripraviť vašim deťom krásnu oslavu, narodeniny, výročia alebo rodinné posedenia? Ponúkame Vám výnimočný priestor pre organizáciu nezabudnuteľnej detskej narodeninovej oslavy alebo rodinného posedenia v hoteli Horizont Resort****. Zorganizujeme a zabezpečíme vám
• detské menu a nápoje
• slávnostnú tortu
• párty tematickú a rozprávkovú výzdobu
• sprievodný program : animačný team, kúzelníka, šaša, facepainting, maľovanie na tvár, balónovú show
• detský maskot a mini diskotéka – súťaže, zábavné hry v detskom kútiku

V hoteli vám radi zapožičiame detské a dospelé bicykle, Segway alebo Nordic walking

Detské animačné programy s profesionálnymi skúsenými animátormi. Zábavný program najmä pre deti počas dňa a vo večerných hodinách aj pre dospelých.

Vstupy do Aquaparku AquaCity Poprad si počas celého roka zakúpite na recepcii hotela so zľavou - 50%. Platné sú len počas vášho pobytu v hoteli.

Kids friendly hotel ponúka bezplatný pobyt pre deti do 6 rokov, priestranné rodinné izby, detský kútik, vybavenie pre deti a detské menu v reštaurácii.

Fotogaléria

Služby a zábavné atrakcie pre rodiny s deťmi