Room reservation
           
Contact
Stará Lesná 178, 059 60 Stará Lesná
recepcia@horizontresort.sk
+421 910 802 309, +421 908 908 111
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Follow us
Image Alt

Discounts 10 - 20%

Loyalty Program

Vernostný program

AquaCity Club

Nakupujte za klubové ceny, využite exkluzívne akcie a zľavy a nechajte sa prekvapiť atraktívnymi ponukami. Výhodný Vernostný program s okamžitými zľavami 10 – 20%. Exkluzívne ponuky, výhodné hotelové akcie, vstupy do Aquaparku, narodeninové zľavy a zľavy v gastro prevádzkach. Klubovú kartu si môžete vybaviť za jednorazový poplatok 5 EUR.
Ako získate kartu?
Registrujte sa v AquaCity klube osobne na pokladniach v AquaCity Poprad, prípadne online na shop.aquacity.sk. Po zaplatení registračného poplatku 5 EUR dostanete na počkanie vlastnú elektronickú klubovú kartu a môžete začať využívať vernostný program.
Výhody, využívanie a platnosť klubovej karty
S klubovu kartou AquaCity Klub získate okamžitú zľavu vo výške 10% až 20% a môžete využívať akciové ponuky v Aquaparku, zakúpiť si výhodné hotelové balíčky, získať narodeninové zľavy, výhodné promo kódy na nákup cez online obchod AQUASHOP a ďalšie exkluzívne ponuky.
Klubová karta je neprenosná okrem priamych rodinných príslušníkov. Zľavu z klubovej karty môže využiť držiteľ karty a jeho manžel, manželka alebo deti do 18 rokov. Klubová karta má neobmedzenú platnosť. Platnosť klubovej karty skončí len ukončením prevádzkovania klubového programu.
Zľavy s klubovou kartou
Staňte sa členom vernostného programu AquaCity klub a ušetrite až 20% pre seba, svoju rodinu a priateľov v AquaCity Poprad. Získajte zľavy do Aquaparku, na wellness procedúry, hotelové pobyty alebo pri úhrade v gastronomických zariadeniach v AquaCity.
  • Zľava na vstupy do Aquaparku z pultového cenníka služieb (vstupy Aquapark packet, Wellness packet – celodenný, 3 hodinový z kategórie dospelý, dieťa, študent, dôchodca, osoba ZŤP)
  • Zľava 10% na ubytovanie v hoteloch z pultového cenníka služieb (Hotel Seasons ***, Mountain View****, Riverside***, Horizont Resort **** , Hills ****)
  • Zľava 10% na gastronomické služby (jedlá a nápoje z aktuálneho jedálneho a nápojového lístka s výnimkou tabakových výrobkov, denného menu, špeciálnych ponúk) Reštaurácia High Tatras, Reštaurácia Culinary Restaurant Horizont Resort, Hills Restaurant, Café bar, Lobby bar
  • Zľava 10% na doplnkové služby (Masáže a spa procedúry v Relaxačno masážnom centre v AquaCity Poprad, masáže a spa procedúry v Mountain Wellness Horizont Resort, wellness centrum v hoteli Horizont Resort, Nature Wellness centrum v hoteli Hills, Vip Sky Lounge, Vip Star Lounge)
  • Zľava 10% na vstupy celotelovú a lokálnu kryoterapiu v Kryocentre AquaCity Poprad

AquaCity Club

Vernostný program AquaCity Club. Exkluzívne ponuky, zaujímavé akcie v Aquaparku, výhodné hotelové akcie, narodeninové zľavy atď.
AquaCity Poprad

Aquapark Poprad s.r.o.,
Športová 1397/1,
Poprad 058 01

Email: club@aquacity.sk
Telefón: +421 52 7851 111