Rezervácia izieb
           
Kontakt
Stará Lesná 178, 059 60 Stará Lesná
recepcia@horizontresort.sk
+421 910 802 309, +421 908 908 111
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Sledujte nás
Apartmán Borovica
Informácie

Vitajte v tatranských chaletoch a apartmánoch, postavených v brezovom háji, ktoré sú súčasťou areálu a rezortu hotela Horizont Resort. Ponúkame vám výnimočné spojenie komfortu, pohodlia a relaxu na mieste, ktoré môže byť vašim druhým domovom. Luxusné horské chaty v alpskom štýle ponúkajú nádherné výhľady na okolitú prírodu, štíty Vysokých Tatier a maximálny komfort služieb. Nachádzajú sa na mieste s vynikajúcou dostupnosťou turistických, lyžiarskych a wellness služieb.

Apartmán nachádzajúci sa na 1.poschodí apartmánového domu je vhodný na ubytovanie pre 4 dospelé osoby a 2 deti do 18 rokov. Súčasťou apartmánu je spálňová časť, detská izba s poschodovou posteľou, obývacia miestnosť s kuchyňou a kúpeľňa. Presklené francúzske okná poskytujú nádherné výhľady na okolitú prírodu. Obývacia časť je vybavená TV, krbom, jedálenským stolom a je prepojená s plne vybavenou kuchyňou a s keramickou doskou na varenie, chladničkou, varnou kanvicou a umývačkou riadu.

V rámci ubytovania máte k dispozícii lyžiareň s ozónovým sušením v hlavnej budove hotela Horizont Resort, bezplatné súkromné parkovisko, areál s detským ihriskom a  jazierkom. Vo všetkých priestoroch chaletov a apartmánov je k dispozícii bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Vybavenie

Antialergické paplóny

chladnička

Francúzske okno

Kozmetický set

Krb

Kuchyňa - varná doska na varenie

LCD TV 40“

Ortopedické matrace

Sprcha, WC, Sušič na vlasy

umývačka riadu

varná kanvica

Wi-Fi

Reservation
215
215