Rezervácia izieb
           
Kontakt
Stará Lesná 178, 059 60 Stará Lesná
recepcia@horizontresort.sk
+421 910 802 309, +421 908 908 111
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Sledujte nás
Chalet Horizont
Informácie

Vitajte v tatranských chaletoch a apartmánoch, postavených v brezovom háji, ktoré sú súčasťou areálu a rezortu hotela Horizont Resort. Ponúkame vám výnimočné spojenie komfortu, pohodlia a relaxu na mieste, ktoré môže byť vašim druhým domovom. Luxusné horské chaty v alpskom štýle ponúkajú nádherné výhľady na okolitú prírodu, štíty Vysokých Tatier a maximálny komfort služieb. Nachádzajú sa na mieste s vynikajúcou dostupnosťou turistických, lyžiarskych a wellness služieb.

Dvojpodlažné chalety sú ideálne pre skupinu priateľov, početnú rodinu a iné kolektívy.
Obsadenosť dvojpodlažného chaletu je 8 osôb. Na poschodí sa nachádzajú tri oddelené a moderne zariadené spálne. Jedna spálňa s manželskou posteľou a  možnosťou pridania detskej postieľky a dve spálne s oddelenými lôžkami a presklenými francúzskymi oknami s výhľadom na okolitú prírodu. Na prízemí je k dispozícii obývacia časť s TV, krbom a jedálenským stolom. Obývacia izba je prepojená s plne vybavenou kuchyňou a s rúrou na varenie s keramickou doskou, chladničkou, varnou kanvicou a umývačkou riadu. Chalety sú vybavené terasou a výhľadom na štíty Vysokých Tatier.

V rámci ubytovania máte k dispozícii lyžiareň s ozónovým sušením v hlavnej budove hotela Horizont Resort, bezplatné súkromné parkovisko, areál s detským ihriskom a  jazierkom. Vo všetkých priestoroch chaletov a apartmánov je k dispozícii bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Vybavenie

Antialergické paplóny

Francúzske okno

Kozmetický set

Krb

Kuchyňa – rúra na varenie, chladnička, umývačka riadu, varná kanvica

LCD TV 40“

Ortopedické matrace

Sprcha, WC, Sušič na vlasy

Terasa

Wi-Fi

Reservation
270
270