Rezervácia izieb
           
Kontakt
Stará Lesná 178, 059 60 Stará Lesná
recepcia@horizontresort.sk
+421 910 802 309, +421 908 908 111
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Sledujte nás
Apartmán Smrek
Informácie

Vitajte v tatranských chaletoch a apartmánoch, postavených v brezovom háji, ktoré sú súčasťou areálu a rezortu hotela Horizont Resort. Ponúkame vám výnimočné spojenie komfortu, pohodlia a relaxu na mieste, ktoré môže byť vašim druhým domovom. Luxusné horské chaty v alpskom štýle ponúkajú nádherné výhľady na okolitú prírodu, štíty Vysokých Tatier a maximálny komfort služieb. Nachádzajú sa na mieste s vynikajúcou dostupnosťou turistických, lyžiarskych a wellness služieb.

Apartmán  je vhodný na ubytovanie pre 5 osôb a pozostáva so spálňovej časti, obývacej miestnosti, kuchyne a kúpeľne. Súčasťou apartmánu sú 2 spálne, v jednej je manželská posteľ a v druhej je jednolôžková posteľ. Presklené francúzske okná poskytujú nádherné výhľady na okolitú prírodu. Obývacia časť je vybavená TV, krbom, jedálenským stolom a je prepojená s plne vybavenou kuchyňou a s rúrou na varenie s keramickou doskou, chladničkou, varnou kanvicou a umývačkou riadu. V obývacej časti sú dva rozkladacie gauče, z ktorých každý je možné využiť po rozložení pre 1 osobu.

V rámci ubytovania máte k dispozícii lyžiareň s ozónovým sušením v hlavnej budove hotela Horizont Resort, bezplatné súkromné parkovisko, areál s detským ihriskom a  jazierkom. Vo všetkých priestoroch chaletov a apartmánov je k dispozícii bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Vybavenie

Antialergické paplóny

Francúzske okno

Kozmetický set

Krb

Kuchyňa – rúra na varenie, chladnička, umývačka riadu, varná kanvica

LCD TV 40“

Ortopedické matrace

Sprcha, WC, Sušič na vlasy

Wi-Fi

Reservation
210
210