Kongresové priestory

BANKETOVÁ MAPA

Kongresová sála ponúka možnosť usporiadania akcie až pre 220 osôb. Multifunkčný priestor slúži nielen pre potreby kongresovej turistiky (prednášky, školenia, prezentácie, konferencie), ale rovnako aj pre usporiadanie plesov, diskoték, koncertov, malých divadelných predstavení alebo módnych prehliadok. Rozloženie sály umožňuje kaskádovité (divadelné) usporiadanie  spoločenských a rôznych kultúrnych akcií.


VIP Salónik (11m x 7m) kapacita 50 osôb
Salónik vedľa hotelovej reštaurácie s kapacitou do 50 osôb je ideálnym miestom na obchodné stretnutia, mítingy, školenia alebo menšie rodinné oslavy. Štýlovo a moderne zariadený priestor je vhodný aj pre organizovanie prednášok, workshopov, promócií, ochutnávok vín alebo iných akcií podľa vášho želania. Ideálny priestor vedľa hotelovej reštaurácie oddelený posuvnou stenou a s výhľadom na Tatranskú oblohu.


BUSINESS Salónik (10,5 x 4,5m) kapacita 20 osôb
V salóniku je možné pohodlne a nerušene rokovať s vašimi obchodnými partnermi. Konferenčný priestor s veľkým oválnym stolom a maximálnou kapacitou 20 osôb  je vhodný na organizovanie pracovných stretnutí, firemných porád, meetingov ale aj výberových konaní. Je vybavený plazmovým televízorom, prehrávačom CD a MP3 a pripojením na internet/WiFi.


Mohlo by vás zaujímať

Vianočné večierky
Catering
Kongresové priestory
Rokovacie salóniky
Teambuildingové akcie – Vysoké Tatry
Svadby