TEAMBUILDINGOVÉ AKCIE

Náš hotel Horizont Resort ****  ponúka nielen kvalitné ubytovacie, relaxačné, rekreačné, kongresové služby ale aj vynikajúce možnosti na teambuildingové akcie.
Vo vonkajšom areáli je k dispozícii multifunkčné ihrisko na rôzne športové aktivity. Tenis, futbal, basketbal, nohejbal a rôzne ďalšie kolektívne športy na čerstvom tatranskom vzduchu, so zabezpečením z našej požičovne športových potrieb priamo v areáli hotela, v zime korčuľovanie na ľade a ďalšie zimné aktivity obohatia vašu firemnú akciu. Či už dovolenkujete, alebo pripravujete firemný event, v ponuke možností máme terasu s kolibou Grill House –  kompletne zariadený záhradný domček s grilom a kuchynským zázemím na prípravu grilovaných špecialít alebo varenie gulášu a opekačku. Náš Grill House je Vám k dispozícii so všetkými službami na objednávku vrátane potrebných surovín. Neobvyklým miestom pre utužovanie kolektívu je Mountain Welness  hotela Horizont Resort ****. 5 sáun s horskou tematikou, unikátny Wellness Bar priamo v bazéne so širokou ponukou nápojov, kokteilov a príjemné prostredie relaxačnej miestnosti s vodopádom uvoľnia atmosféru po pracovných povinnostiach, alebo sa môžu stať miestom netradičnej zábavy.
Ponuku dopĺňa hráčsky salónik.  Vychutnajte si súťažný adrenalín pri partičke šachu, kartách alebo pri stolných hrách. Zábavný salónik je vybavený biliardovým stolom a stolným futbalom.

Prežite príjemný čas pri aktívnom oddychu v našom hoteli, kde sú samozrejmosťou služby na kľúč podľa požiadavky klienta,  zahŕňajúc catering, doplnkové služby, aktivity a workshopy, či umelecké a hudobné vystúpenia.

Vážení hostia, náš hotel Horizont Resort je do 24.1.2021 zatvorený. Veľmi sa tešíme na vašu skorú návštevu.