Mountain Spa

Cenník masáží a spa procedúr

Vychutnajte si dokonalý pôžitok a doprajte si jedinečný relax v našom masážnom centre Mountain SPA. Masáže sú úžasným prostriedkom ako pomôcť obnoviť unavený organizmus, zmierniť stres a predchádzať bolestiam. Ponúkame vám obnovu vašich fyzických a duševných síl, širokým spektrom masáží a procedúr vykonávaných najlepšími masérmi. Nechajte sa rozmaznávať v našom svete relaxácie a zdravia.

TRADIČNÉ MASÁŽE

KLASICKÁ MASÁŽ
Klasická masáž patrí medzi najstaršie spôsoby vykonávania masáží. Pôsobením na mäkké časti tela masáž prináša človeku hĺbkové uvoľnenie, odstraňuje únavu, preťaženosť, svalové kŕče, obnovuje pohyblivosť stuhnutých a bolestivých svalov. Pozitívne pôsobí proti stresu aj depresii a odbúrava napätie. Prináša človeku celkové fyzické uvoľnenie a psychickú vyrovnanosť. Výsledkom preto nie je len uvoľnenie a oddych, ale tiež posilnenie zdravia a zvýšená odolnosť organizmu.

RELAXAČNÁ MASÁŽ
Klasická relaxačná masáž prináša uvoľnenie a podporuje zdravie. Pozostáva zo systematického hladenia, hnetenia a aplikovania tlaku na mäkké tkanivo celého tela. Jej cieľom je vyvolať stav celkovej relaxácie, hĺbkové uvoľnenie, odstraňuje vysilenosť a svalové kŕče. Lieči stres, napätie a citové traumy. Na zvláčnenie pokožky sa používajú oleje a emulzie.

RELAXAČNÁ AROMATICKÁ MASÁŽ + ZÁBAL ,,AROMA RELAX“
Relaxačná aromatická masáž je upokojujúcou masážou pomocou relaxačných olejov, sprevádzaná príjemnou hudbou uvoľní vaše telo aj myseľ a vy sa budete cítiť znovuzrodení (podľa výberu mentol, levanduľa, vanilka, kokos).

REFLEXNÁ MASÁŽ CHODIDIEL ,,TERAPIA NÔH“
Reflexná terapia účinne znižuje akútnu bolesť, urýchľuje zotavenie organizmu a má výrazný vplyv na psychiku. Forma špeciálnej reflexnej terapie, pri ktorej sa liečebný zásah vykonáva predovšetkým cestou nervových spojov a zakončení v oblasti zvolených reflexných oblúkov. Je veľmi účinnou metódou alternatívnej medicíny, pri ktorej sa využíva tlak a masáž reflexných zón nachádzajúcich sa na chodidlách. Tlakom na danú plochu alebo bod sa stimuluje príslušný orgán.

ŠPORTOVÁ MASÁŽ
Športová masáž je druh klasickej masáže, ktorý je špeciálne prispôsobený pre športovcov alebo pre osoby, ktoré podávajú náročné fyzické výkony. Tento typ masáže je prevedený vo vyššom tempe s väčšou intenzitou tlaku i frekvencie jednotlivých ťahov. Vhodná je hlavne po nadmernom zaťažení, u netrénovaných pred výkonom, takisto aj pri dostavení sa tzv. svalovice po výkone.


ŠPECIÁLNE MASÁŽE

INDICKÁ MASÁŽ ,,ANTISTRESS“
Indická antistresová masáž hlavy uvoľňuje napätie a stres, ktorý je už pomaly bežnou súčasťou nášho života. Má priaznivé účinky aj proti únave, nespavosti a tiež podporuje rast a kvalitu vlasov. Indická masáž hlavy je užitočná preto, lebo sa masírujú hlavne dôležité energetické centrá. V hlave a na tvári sa hromadí veľké množstvo úzkostí, negatívnych emócií, ktoré prináša život, a preto dotyk pomáha pri trápení, otvára cesty komunikácie a porozumenia. Hlava a vlasy sú mimoriadne citlivé na dotyk, lebo tvár a koža na hlave obsahujú veľké množstvo nervových zakončení. Masírovanie hlavy a vlasov je zmyselné a hlboko upokojujúce.

ANTICELULITÍDOVÁ PROCEDÚRA ,,PRETTY WOMAN“
Je to masáž zameraná na dolné končatiny – stehná, zadok s prvkami jemných a mäkkých techník s použitím princípov a zásad drenáže lymfatického systému. Celulitída spôsobuje hromadenie rôznorodého množstva odpadových látok v ľudských tkanivách. Odstraňovať tieto látky z tela pomáha krémový zábal obohatený o škoricový olej a spevňujúci krém na báze termobalzamu. Škoricový zábal prehrieva tkanivo až do hĺbky, osviežuje, prekrvuje pokožku.


SPA PROCEDÚRY

HAVAJSKÁ MASÁŽ ,,LOMI LOMI“
Kombinácia veľmi jemných a plynulých masážnych techník ju zaraďuje medzi najobľúbenejšie spôsoby odpočinku. Pri havajskej masáži dochádza k harmonizácii tela a duše. Stimuluje krvný obeh a lymfatický systém, detoxikuje a odstraňuje bolesť, únavu a napätie.

BAMBUSOVÁ MASÁŽ
Bambusová masáž je jednou z najstarších liečebných umení. Základom masáže je použitie bambusových tyčí rôznej velkosti a masážny bambusový olej. Každý bambus je špeciálne určený pre danú časť tela a tým sa maximalizuje úroveň tlaku. Bambusová masáž uvoľňuje energetické blokády tela, stimuluje krvný obeh a cirkuláciu lymfy, odstraňuje bolesti chrbtice, uvoľňuje napätie a stuhnutosť svalov

HORÚCE LÁVOVÉ KAMENE ,,LAVA STONES“
Terapia a masáž s horúcimi kameňmi z lávy je starobylá liečebná metóda používaná tisícročia. Pri masáži lávovými kameňmi prechádza teplo z vulkanických kameňov do stuhnutých svalov a dokonale prehrieva celé telo a vyrovnáva jeho energie. Uvoľňuje telo a myseľ, harmonizuje ho a vhodne stimuluje krvný obeh a lymfatický systém. Lávové kamene majú mimoriadne silné energetické vibrácie, ktoré spolu s teplom, odstraňujú bloky dôležitých bodov na energetických dráhach a správne rozprúdia energiu v tele. Masáž sa odporúča ľuďom s problémami spánku, koncentrácie, silného napätia a ženám v klimaktériu.

REGENERUJÚCA PEELINGOVÁ MASÁŽ ,,ZNOVUZRODENIE“
Peeling masáž čistí a regeneruje pokožku. Masáž je výbornou očistou pokožky, príjemnou relaxáciou, a poskytne telu dokonalé uvoľnenie. Odstraňuje stres a napätie, harmonizuje psychiku a hormonálny systém a pôsobí proti depresii. Prináša pocit čistoty a vyrovnanosti, znižuje prejavy niektorých druhov dermatitídy. Kombinácia masážnych ingrediencií hydratuje pokožku. Výber peelingov ( mango – nektárinka, vanilka – med, zelený čaj, čokoláda , malina)

LUXUSNÉ ZÁBALY ,,VOŇAVÉ POTEŠENIE“
Jemný a voňavý zábal remineralizuje a vyživuje pokožku, zmierňuje prejavy celulitídy a vyhladzuje. Pre pocit dokonale hladkého a pevného tela. Doprajte si intenzívne spevnenie a hĺbkovú regeneráciu pre viditeľné omladenie. Telové zábaly svojimi účinkami oživujú celý organizmus, zjemňujú, detoxikujú, hydratujú a spevňujú pokožku. Výber zábalov (rašelinový, levanduľa, kokos, ajuvérdske bylinky)

REGENERUJÚCI PEELING + MASÁŽ + ZÁBAL ,,EXCLUSIVE SPA“
Úžasná kombinácia pre Vašu krásu a duševnú rovnováhu. Doprajte si blahodarný celotelový peeling, masáž chrbta a regeneračný zábal. Kombinácia týchto procedúr z Vás zaručene odplaví všetok stres a načerpáte novú energiu. Exkluzívna procedúra je perlou terapíí Fire & Water Massage & Spa centra. Výber peelingov (mango – nektárinka, vanilka – med, zelený čaj, čokoláda , malina). Výber zábalov (rašelinový, levanduľa, kokos, ajuvérdske bylinky)

Mohlo by vás zaujímať

Mountain Spa
Mountain Wellness
Solárium
Thajské centrum
VIP Sky Lounge