Thajské centrum

Cennik Thajské centrum

Siam Center Thai Massage je sieť masážnych centier ktorého poslaním je priniesť orientálne terapeutické umenie liečivej masáže. Počas vášho pobytu vo wellness hoteli HORIZONT Resort **** si môžete dopriať širokú ponuku masáží, ktoré vykonávajú rodene thajské masérky.

Thajská masáž má svoj pôvod v Indii a je metodikou práce s telom spájajúce prvky akupresúry a jógy a je viac ako 2500 rokov stará liečebná metóda založená na koncepcii a znalosti energetických dráh v ľudskom tele nazývaných Sen, na ktorých sa nachádzajú dôležité akupresúrne body. Stláčanie bodov na týchto energetický dráhach stimuluje prúdenie vnútornej energie v tele, priamo lieči choré orgány a žľazy a odstraňuje toxíny z telového tkaniva. Tradičná thajská masáž Vás zbaví pocitu únavy, odstraňuje svalové kŕče a nervové napätia, stimuluje krvný a lymfatický obeh, uvoľňuje pohyblivosť svalov, kĺbov a šliach.

 
Chrbát a ramená Uľavte svojmu chrbtu. Špeciálna kombinácia masážnych techník zameraných na šiju a ramená.

Špeciálna masáž chrbta – Špeciálna kombinácia masážnych techník zameraných na šiju, ramená, krížovú a bedrovú oblasť pri použití nahriatych bylinných vrecúšok ktoré pôsobia do hĺbky a masážneho oleja ktorý uvoľňuje stuhnuté svaly. Pravidelné opakovanie procedúry môže priniesť úľavu od chronických chrbtových ťažkostí.

Tradičná thajská masáž (Nuad thai) – Tradičná thajská masáž je 2500 rokov stará liečebná metóda. Profesionálne thajské terapeutky prehmataním akupresúrnych bodov a vyvíjaním potrebného tlaku na ne, zbavia vaše telo pocitu únavy, odstránia svalové kŕče a nervové napätie, stimulujú krvný a lymfatický obeh, uvoľnia pohyblivosť svalov, kĺbov a šliach. Technika masáže spočíva v prehmataní týchto bodov a vo vyvíjaní potrebného tlaku na ne, v naťahovaní a pasívnom preťahovaní jednotlivých častí tela s využívaním prvkov jógy.

Horúca bylinná masáž (Rít tee – MAGICKÁ SILA) – Horúca bylinná masáž je veľmi obľúbená a špeciálna masáž. Jej podstatu tvorí balíček s thajskými bylinami, ktorý sa naparí a jemne vmasíruje do pokožky. Priložením horúceho balíčku sa otvoria póry v pokožke a byliny môžu zahájiť ich protizápalový, antibakteriálny a antiseptický účinok do hĺbky svalu. Zmes tradičných thajských bylín používaných v komprese má stimulačný, relaxačný a povzbudivý účinok na telo a myseľ, pričom celé telo stimuluje ku zvýšeniu prirodzenej energetickej hladiny tela.

Masáž chodidiel (Sook dee – CESTA DO NEBA ) – Akupresúrna masáž pri ktorej sa stimulujú reflexné body na chodidlách. Masážou reflexných bodov sa stimulujú jednotlivé prislúchajúce orgány. Masáž chodidiel zlepšuje látkovú výmenu, prekrvenie stimulovaného orgánu, harmonizuje krvný obeh, zlepšuje telesnú imunitu, má detoxikačné a omladzujúce účinky.

Pílingová masáž (Roon dee) – Pílingová masáž čistí póry pokožky tela a navracia jej vitálny, mladistvý vzhľad. Aktivuje mikrocirkuláciu podkožného systému, detoxikuje pokožku a odstraňuje z nej neživé šupinky kože, čím povzbuzuje jej dýchanie. Zanecháva pleť jemnú a vyhladenú na pohľad i na dotyk.

Thajská olejová masáž (Fan dee – SLADKÉ SNY) – Aromatické oleje rozvíjajú svoje blahodarné účinky vďaka zmyslovým vnemom ako dotyk, čuch a tiež bezprostredne cez pokožku. Olejová masáž stimuluje krvný obeh a aromatické oleje zahalia telo do magického voňavého oparu ktorého vdýchnutím rozvíjajú svoj účinok. Vyberte si z tropickej záhrady to najlepšie pre vás a vnímajte tisíce rokov starú kultúru prostredníctvom vôní a dotykov.

Mohlo by vás zaujímať

Mountain Spa
Mountain Wellness
Solárium
Thajské centrum
VIP Sky Lounge