ZDRAVIE A BEZPEČNOSŤ NAŠICH HOSTÍ

Veľmi sa tešíme, že sme otvorili naše hotely a môžeme privítať našich hostí. Pripravili sme pre vás niekoľko opatrení, ktorými chceme zabezpečiť bezpečnú dovolenku. Vaša bezpečnosť a pohodlie je pre nás prvoradé. Počas obdobia kedy vám nebudeme môcť poskytnúť naše wellness služby, sme pre vás pripravili niekoľko nových aktivít.

BEZPEČNÝ POBYT

  • pri vstupe do hotelov a v spoločných priestoroch hotela sú k dispozícii dezinfekčné prostriedky
  • zamestnanci pracujú s rúškami a v jednorazových rukaviciach, pri nástupe do zamestnania je kontrolovaný zdravotný stav a meraná teplota zamestnancom
  • v priestoroch hotela sú umiestnené germicídne žiariče, využívať sa budú aj na dezinfekciu hotelových izieb, žiariče zabraňujú šíreniu vírusov a množeniu baktérií
  • upratovanie v hoteloch prebieha so zvýšeným dôrazom na dezinfekciu
  • zabezpečíme dodržiavanie 2m odstupov pri CHECK-IN a CHECK-OUT

NOVÉ AKTIVITY V HOTELI
Doprajte si wellness v prírode. Naše hotely sa nachádzajú v prekrásnom prostredí Vysokých Tatier s nádhernými výhľadmi a okolím. Pripravili sme pre vás nové zábavné, adrenalínové alebo rodinné atrakcie, ktoré vám dočasne nahradia naše wellness služby. Vyskúšajte si u nás aktívnu dovolenku, plnú skvelých zážitkov pri spoznávaní Tatier.

UPRAVENÉ STORNO PODMIENKY
Storno pobytov 7 a viac dní pred príchodom z dôvodu pretrvávajúceho šírenia vírusu COVID-19 BEZ STORNO POPLATKU (záloha za pobyt bude presunutá na nový pobyt v termíne do 21.12.2020, prípadne až na budúci rok po dohode s rezervačným oddelením)

PLATOBNÉ PODMIENKY
V našich hoteloch za poskytnuté služby preferujeme platbu platobnou kartou.