Rezervácia izieb
           
Kontakt
Stará Lesná 178, 059 60 Stará Lesná
recepcia@horizontresort.sk
+421 910 802 309, +421 908 908 111
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Sledujte nás
Image Alt

Dovolenka v Tatrách

JESENNÉ RODINNÉ POBYTY

Zľava s promo kódom - 25%

JESENNÉ RODINNÉ POBYTY

Teraz máte jedinečnú príležitosť využiť zľavu 25% na ubytovanie, aby ste si mohli užiť nezabudnuteľnú dovolenku so svojimi blízkymi. Pre nás sú rodiny s deťmi vždy na prvom mieste, a preto nám je veľmi potešením ponúknuť Vám túto špeciálnu zľavu. Navyše, pre deti do 6 rokov je pobyt úplne zadarmo! Nechajte deti rozmaznávať sa a odpočinúť si spolu s Vami v príjemnej atmosfére Horizont Resort. Rodinné atrakcie na Vás čakajú na každom kroku. Horizont Resort ponúka množstvo zábavy a dobrodružstiev pre celú rodinu.
Pobyt zahŕňa:
• Ubytovanie
• Polpenzia - raňajky a večere vo forme bufetových stolov (Večere bez nápojov)
• Vstup do hotelového Mountain Wellness centra (relaxačný bazén s barom a vírivkou, sauny – soľná, fínska, parná, infra, oddychová vodná posteľ, jacuzzi, oddychová miestnosť s vodopádom, ochladzovací bazén).
• Strážené parkovanie
• Wi-fi pripojenie na internet
• Káva a čaj na izbe
Cenová kalkulácia pobytu
• Akcia platí pri rezervácii na pobyty v termíne od 1.9. - 23.12.2023
• Rezervujte si pobyt online cez rezervačný systém a zadajte promo kód FAMILY a získate zľavu 25%. Akcia platí len pri rezervácii online.
• Akciový pobyt je možné zakúpiť s klubovou kartou AquaCity Poprad. Kartu si vystavíte vopred online na našom eshope shop.aquacity.sk alebo pri príchode na pobyt.

Najdôležitejšie informácie k pobytu v našom hoteli.

LATE CHECK OUT

Poplatok za neskorší odchod z hotela do 13:00 je v cene 25 € / izba. Po dohode s recepciou, predĺžený pobyt do 16:00 v cene 25 € / dospelá osoba a 15 € / dieťa.

Email : recepcia@horizontresort.sk Rezervácie : + 421 910 802 309

Výhodný Vernostný program s okamžitou zľavou 10 – 20%. Exkluzívne ponuky, zaujímavé akcie v Aquaparku, výhodné hotelové akcie, narodeninové zľavy, zľavy v gastro prevádzkach, masážnom centre atď.

Platnosť pobytu

Akcia platí pri rezervácii na pobyty v termíne od 1.9. - 23.12.2023. Rezervujte si pobyt online cez rezervačný systém a zadajte promo kód FAMILY a získate zľavu 25%. Akcia platí len pri rezervácii online.

Pozrite si ponuku izieb v hoteli Horizont Resort. Detskú postieľku vám ponúkame bezplatne a deti do 6 rokov bez nároku na lôžko majú pobyt zadarmo.

Rezervujte online

ONLINE REZERVÁCIA

Pobyty v hoteloch, vstupy do wellness centra, aquaparku a masáže

NÁKUP DARČEKOVÝCH VOUCHEROV