Rezervácia izieb
           
Kontakt
Stará Lesná 178, 059 60 Stará Lesná
recepcia@horizontresort.sk
+421 910 802 309, +421 908 908 111
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Sledujte nás

Cyklistika a Športové služby

  /  Cyklistika a Športové služby

V hoteli Horizont Resort na vás čaká skvelá zábava počas celého roka. Športové vyžitie je neoddeliteľnou súčasťou našich služieb. Milovníkom cyklistiky Vysoké Tatry ponúkajú množstvo cyklotrás. Môžete si vybrať ľahšie rekreačné alebo náročnejšie s vysokým prevýšením.

FITNES CENTRUM

Ak vám okolitá príroda poskytne málo priestoru na aktívny odpočinok, v priestoroch hotela je vám k dispozícii moderné fitnes centrum so špičkovými strojmi zameranými na silové, ale aj vytrvalostné cvičenie. V našom fitnes centre sú vám k dispozícii posilňovacie stroje, kardio stroje na ktorých môžete precvičovať všetky svalové partie. Sady lavičiek, činiek, jednoručiek a stroje s jednoduchým ovládaním a moderným dizajnom splnia očakávania každého zákazníka na zlepšenie vašej kondície.

Fitnes centrum je pre hotelových hostí bezplatné.
Otvorené denne od 14:00 – 21:00 hod.

SEGWAY

Spoznajte krásu Tatranskej prírody na vesmírnom vozidle Segway. Počas letnej sezóny vám ho vieme zapožičať na recepcii nášho hotela. Segway je výnimočný elektrický dopravný prostriedok využívajúci k svojmu pohybu dynamickú stabilizáciu. Má dve kolesá ,na ktorých samostatne udržiava rovnováhu a je navrhnutý aby zvládol akýkoľvek terén. Je ideálny pre každého, kto hľadá zaujímavý a vzrušujúci spôsob, ako preskúmať okolitú prírodu. Ideálny zážitok počas vášho pobytu vo Vysokých Tatrách.

Rezervujte si vašu jazdu Segwayom na hotelovej recepcii hotela

1 hodina  – 20 EUR /  1 osoba  30 EUR / 2 osoby
30 minút – 15 EUR / 1 osoba   25 EUR / 2 osoby
10 minút – 6 EUR / 1 osoba  10 EUR / 2 osoby

CYKLISTIKA A POŽIČOVŇA BICYKLOV

Milovníkom cykloturistiky a výletov do okolia ubytovaným v našom hoteli ponúkame zapožičanie pánskych, dámskych, detských bicyklov. K dispozícii sú prilby a taktiež aj detské sedačky. Vo Vysokých Tatrách je množstvo cyklotrás. Tie najnáročnejšie no zároveň tie, ktoré vám poskytnú najkrajšie výhľady, sú cyklotrasy k Chate pri Zelenom plese, Hrebienok, Sliezsky dom či Popradské pleso.

300 km značených cyklotrás ponúka región Vysoké Tatry. Vyberte si ten správny cyklovýlet!
ŠPORTOVÝ OBCHOD

Navštívte náš športový obchod so športovým oblečením a doplnkami. V obchode nájdete množstvo zaujímavých športových značiek, suveníry, rôzne turistické doplnky a potreby, ale aj hračky pre najmenších. Športový obchod nájdete na 1. poschodí hotela.

Fotogaléria

Športové služby v hoteli Horizont Resort