Rezervácia izieb
           
Kontakt
Stará Lesná 178, 059 60 Stará Lesná
recepcia@horizontresort.sk
+421 910 802 309, +421 908 908 111
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Sledujte nás

Zdravie a bezpečnosť

  /  Zdravie a bezpečnosť

Vážení hostia,
Od 16. 8. 2021 sa zavádza nový COVID automat, ktorý upravuje podmienky pre ubytovanie, wellness, vstup do reštaurácie alebo pre firemné a hromadné podujatia. Automat rozdeľuje slovenské okresy do piatich stupňov: zelená farba – fáza monitoringu, oranžová farba – fáza ostražitosti, červená farba – 1. stupeň ohrozenia, bordová farba – 2. stupeň ohrozenia, čierna farba – 3. stupeň ohrozenia. COVID Automat ponúka prevádzkovateľom zariadení  vybrať si z troch protokolov. V našich prevádzkach sa riadime protokolom OTP (očkovaní, testovaní, prekonaní).

Od 27.9.2021 – REGIONÁLNY COVID AUTOMAT OKRES KEŽMAROK  – 1.STUPEŇ OHROZENIA
V červenom okrese prechádzajú prevádzky do I. stupňa ohrozenia. Nariaďuje sa povinné nosenie respirátora FFP2 v interiéri. Ubytovanie je možné pre: maximálne 2 dospelé osoby na izbe alebo členovia jednej domácnosti v samostatnej izbe. V interiéri reštaurácie smú sedieť max. 4 osoby pri stole alebo osoby z jednej domácnosti, terasy sú bez obmedzení. Hromadné podujatia sa smú realizovať pre 25% kapacity, pokiaľ nie je určiteľná kapacita maximálne do 150 osôb s povinným zoznamom účastníkov.
Wellness centrum – režim KOMPLETNE ZAOČKOVANÍ

REŽIM OTP - (VSTUP PRE KOMPLETNE OČKOVANÝCH, TESTOVANÝCH A PREKONANÉ COVID OCHORENIE)

Pred vstupom do hotela je potrebné preukázať sa negatívnym antigénovým testom nie starším ako 48 hodín, alebo PCR testom nie starším ako 72 hodín, alebo sa musí osoba preukázať potvrdením o kompletnom očkovaní proti COVID-19, alebo sa osoba musí preukázať potvrdením o prekonaní ochorenia COVID-19 ktoré prekonali za ostatných 180 dní. Za kompletne zaočkovanú osobu sa považuje a) osoba najmenej 14 dní po aplikácii druhej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19 s dvojdávkovou schémou, b) osoba najmenej 21 dní po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19 s jednodávkovou schémou, alebo c) osoba najmenej 14 dní po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19, ak bola prvá dávka očkovania proti ochoreniu COVID-19 podaná v intervale do 180 dní od prekonania ochorenia COVID19, alebo d) osoba do 12 rokov veku.

OPATRENIE R-O-R

Dodržiavame všetky platné nariadenia. Priestory s vyšším pohybom osôb sú každú hodinu dezinfikované. Vo všetkých spoločných priestoroch hotela sú k dispozícii dezifekčné prostriedky. Pokiaľ je to možné, odporúčame dodržanie 2 m odstupu. Všetky priestory sú pravidelne vetrané, prípadne zabezpečená výmena vzduchu vzduchotechnikou.

STORNO POBYTOV

Storno pobytov 7 a viac dní pred príchodom z dôvodu pretrvávajúceho šírenia vírusu COVID-19 BEZ STORNO POPLATKU (záloha za pobyt bude presunutá na nový pobyt po dohode s rezervačným oddelením)

ZVÝŠENÁ BEZPEČNOSŤ

V priestoroch hotela sú umiestnené germicídne žiariče, využívajú sa hlavne aj na dezinfekciu hotelových izieb. Germicídne žiariče zabraňujú šíreniu vírusov, množeniu baktérií a vírus účinne likvidujú. Upratovanie v hoteloch prebieha so zvýšeným dôrazom na dezinfekciu.

SLUŽBY

Doprajte si wellness aj v prírode. Pripravili sme pre vás nové zábavné, adrenalínové alebo rodinné atrakcie. Vyskúšajte si u nás aktívnu dovolenku, plnú skvelých zážitkov pri spoznávaní Tatier.

CESTOVNÉ INFORMÁCIE - COVID - 19 OPATRENIA