Rezervácia izieb
           
Kontakt
Stará Lesná 178, 059 60 Stará Lesná
recepcia@horizontresort.sk
+421 910 802 309
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Sledujte nás

Stará Lesná 178, 059 60 Stará Lesná

Zdravie a bezpečnosť

  /  Zdravie a bezpečnosť
COVID-19 NEGATÍVNY TEST

Pobyt v hoteli môžu absolvovať len hostia s negatívnym výsledkom antigénového alebo PCR testu nie starším ako 72 hodín. Preukázať sa musia osoby staršie ako 10 rokov. Hostia, ktorí prekonali Covid-19 sa preukážu potvrdením o prekonaní ochorenia alebo boli zaočkovaní podla podmienok UVZ SR. Všetci naši zamestnanci hotela sú pravidelne testovaní.

STRAVOVANIE

V priestoroch spoločného stravovania sa riadime aktuálnymi opatreniami Úradu verejného zdravotníctva SR. Raňajky a večere sú podávané na izbách alebo na vonkajšej terase pri Lobby bare.

OPATRENIE R-O-R

Dodržiavame všetky platné nariadenia. Priestory s vyšším pohybom osôb sú každú hodinu dezinfikované. Vo všetkých spoločných priestoroch hotela sú k dispozícii dezifekčné prostriedky. Pokiaľ je to možné, odporúčame dodržanie 2 m odstupu. Všetky priestory sú pravidelne vetrané, prípadne zabezpečená výmena vzduchu vzduchotechnikou.

STORNO POBYTOV

Storno pobytov 7 a viac dní pred príchodom z dôvodu pretrvávajúceho šírenia vírusu COVID-19 BEZ STORNO POPLATKU (záloha za pobyt bude presunutá na nový pobyt v termíne do 21.12.2021, prípadne až na budúci rok po dohode s rezervačným oddelením)

ZVÝŠENÁ BEZPEČNOSŤ

V priestoroch hotela sú umiestnené germicídne žiariče, využívajú sa hlavne aj na dezinfekciu hotelových izieb. Germicídne žiariče zabraňujú šíreniu vírusov, množeniu baktérií a vírus účinne likvidujú. Upratovanie v hoteloch prebieha so zvýšeným dôrazom na dezinfekciu.

SLUŽBY

Doprajte si wellness aj v prírode. Pripravili sme pre vás nové zábavné, adrenalínové alebo rodinné atrakcie, ktoré vám dočasne nahradia niektoré wellness služby. Vyskúšajte si u nás aktívnu dovolenku, plnú skvelých zážitkov pri spoznávaní Tatier.