Rezervácia izieb
           
Kontakt
Stará Lesná 178, 059 60 Stará Lesná
recepcia@horizontresort.sk
+421 910 802 309, +421 908 908 111
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Sledujte nás
Image Alt

Kvalita v poskytovaných službách

Náš hotel

Horizont_Resort__9_650x650
Najmodernejší wellness hotel vo Vysokých Tatrách

Vitajte v Hoteli Horizont Resort ****

Milí hostia, dovoľte aby sme vás privítali v našom hoteli Horizont Resort. Ak hľadáte výnimočné wellness pobyty, rodinnú dovolenku s deťmi, romantický pobyt pre vášho partnera, alebo túžite po dokonalom relaxe, wellnesse a oddychu s úžasným výhľadom na štíty Vysokých Tatier, ste na správnom mieste. Vyskúšajte služby hotela Horizont Resort a rezervujte si vysnívaný pobyt.
Moderné a komfortné
UBYTOVANIE V HOTELI HORIZONT RESORT

Hotel Horizont Resort ponúka ubytovanie v 61 izbách rôznych kategórii. Izby Standard, Family Superior alebo Exclusive Suite a De Luxe apartmánoch. Celková kapacita hotela je 122 pevných lôžok a 32 prístelok, spolu pre 154 osôb.

Výnimočné a profesionálne
RELAXAČNÉ & WELLNESS SLUŽBY

Dominantou hotela je exkluzívna privátna zóna na streche hotela Vip Sky Lounge, Mountain wellness centrum vytvorené z cédrového dreva s množstvom atrakcií, klasické relaxačné masáže alebo thajské masážne centrum s rodenými masérkami z Thajska.

Nadštandartné firemné
EVENTY A AKCIE

Široká ponuka konferenčných priestorov je prispôsobená najnovším trendom a požiadavkám v oblasti eventov, školení, kongresov, svadieb, teambuildingov a firemných akcií. Ponúkame vám priestor variabilnej kongresovej sály pre 220 osôb, meeting room, biznis salónik, vip salónik alebo exteriérové priestory v prekrásnom areáli hotela.

Stará Lesná je ideálne miesto pre dovolenkový pobyt. Vďaka svojej výhodnej polohe v príjemnom prostredí, je významným turistickým strediskom vo Vysokých Tatrách a má vynikajúcu dostupnosť do všetkých hlavných stredísk.

Našou prioritou je priniesť vám nadštandardné služby a rôzne možnosti v oblasti ubytovania, wellness, gastronómie, zábavy, kongresov a naplniť tak všetky vaše očakávania. Tešíme sa na vašu návštevu a dúfame, že si u nás nielen oddýchnete, ale zažijete nezabudnuteľné chvíľky plné výnimočných zážitkov.

Využite naše výhodné akciové balíčky a ponuky pre vašu maximálnu spokojnosť. Pre verných klientov máme špeciálny vernostný program so skvelými benefitmi a zľavami.

a
Kto sme

Náš príbeh

Spoločnosť TATRA TRADING INTERNATIONAL s.r.o. vznikla v roku 1997 poskytovala ubytovacie a súvisiace služby v hoteli HORIZONT***. Hotel sa nachádza v obci Stará Lesná v tatranskom regióne s najvyšším medzinárodným významom. Výhodná geografická poloha, dobrá dopravná dostupnosť, existencia rozsiahleho prírodného a kultúrno-historického potenciálu v regióne, výborné podmienky pre zimnú aj letnú turistiku zaradili tento hotel už v minulosti k významným hotelom na Slovensku. Vďaka podpore z EÚ realizáciou aktivít projektu vzniklo po rekonštrukcii v roku 2016 atraktívne hotelové zariadenie schopné úspešne reagovať na požiadavky cieľových skupín, disponujúce komplexnou ponukou služieb cestovného ruchu vysokého štandardu s celoročným využitím, ktoré v okolí Starej Lesnej neboli dosiaľ prístupné. Novovybudovaná kongresová sála umožnila naštartovanie kongresovej turistiky, synergickým efektom je efektívnejšie a intenzívnejšie využitie existujúcich ubytovacích kapacít a gastronomických služieb. Kongresová sála sa využíva celoročne nielen pre firemné podujatia, ale aj pre rôzne spoločenské, kultúrne a rodinné podujatia. Hotel Horizont Resort **** je partnerom siete hotelov a služieb rezortu AquaCity Poprad. Výnimočná poloha hotela, s nádherným výhľadom rovno na Lomnický štít a najširšia ponuka výnimočných wellness služieb nadchne každého návštevníka tohto rezortu. Sme radi, že vás budeme môcť privítať v našom hoteli a poskytnúť vám tie najlepšie zážitky pre váš nezabudnuteľný pobyt a presvedčiť vás o kvalite našich služieb.

Poloha hotela Horizont Resort **** 0
Kvalita hotelových služieb 0
Ponuka wellness služieb 0
Atrakcie pre rodiny s deťmi 0