Rezervácia izieb
           
Kontakt
Stará Lesná 178, 059 60 Stará Lesná
recepcia@horizontresort.sk
+421 910 802 309, +421 908 908 111
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Sledujte nás
Image Alt

Dôležité informácie k vášmu pobytu

Užitočné informácie

Vážení hostia, pripravili sme pre vás najdôležitejšie informácie k pobytu v našom hoteli. V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte našu hotelovú recepciu alebo rezervačné oddelenie. Prajeme vám príjemný pobyt.

ONLINE CHECK-IN REGISTRAČNÝ FORMULÁR

Aby sme vám ušetrili čas a spríjemnili váš pobyt, zaviedli sme rýchly online Check-in. Tento nástroj vám umožní rýchlo a jednoducho sa ubytovať bez zbytočného čakania na recepcii.

Automaticky vám pošleme e-mail s výzvou na online Check-in 3 dni pred vaším príchodom. Ak by ste zabudli, systém vás upozorní ešte 1 deň pred vaším príchodom.

Formulár online Check-in je veľmi jednoduchý a vyžaduje základné osobné údaje ako meno, priezvisko, adresu a číslo občianskeho preukazu. Vyplniť ho môžete pohodlne z domu alebo kdekoľvek, napríklad počas cesty k nám. Tieto údaje potrebujeme pre vašu rezerváciu a vyplnením formulára nám pomôžete zrýchliť proces ubytovania, aby ste sa vyhli čakaniu na recepcii.

Prosíme vás, aby ste online Check-in vždy vyplnili. E-mail s formulárom obdrží každý hosť pri rezervácii pobytu.

 

 
Naša hotelová recepcia je vám k dispozícii nepretržite 24 hodín. V prípade akýchkoľvek otázok, rezervácii alebo požiadaviek nás kedykoľvek môžete kontaktovať. Odovzdáme vám všetky dôležité informácie týkajúce sa vášho pobytu v našom hoteli.

 • CHECK IN v hoteli je od 14:00 hod.
 • CHECK OUT v hoteli je do 10:00 hod.
 • LATE CHECK OUT – V prípade záujmu o skorý Check – in alebo neskorý Check – out kontaktujte, prosím, recepciu hotela. Poskytnutie týchto doplnkových služieb závisí od aktuálnych prevádzkových a kapacitných možností hotela.
  Poplatok za neskorý Check – out do 13:00 hod je 30 €, do 16:00 hod – 50% z ceny izby/1 noc
  Skorý Check in – do 10:00 hod – 50% z ceny izby/1 noc, od 10:00 – 14:00 hod – 30 €

V celom areáli hotela je vám k dispozícii bezplatné WI – FI pripojenie na internet. Pre získanie prístupu je potrebná registrácia do našej aplikácie.

Počas vášho pobytu je vám k dispozícii bezplatné parkovanie na stráženom hotelovom parkovisku. Kapacita hotelového parkoviska je pre 68 miest.

V našej výnimočnej hotelovej reštaurácii pre vás šéfkuchár pripravil menu podľa súčasných moderných trendov. V cene pobytu sú zahrnuté raňajky a večera bez nápojov.

Dress code v reštaurácii – doporučujeme vám neformálne oblečenie. Vstup do hotelovej reštaurácie v plavkách, župane, krátkych nohaviciach alebo šľapkách nie je dovolený.

 • raňajky sú podávané v hotelovej reštaurácii vedľa hotelovej recepcie na 2. poschodí v čase od 7:00 – 10:00
 • večere sú podávané v čase od 18:00 – 21:00 ( v termíne od 1.4. – 31.10.) a od 17:00 – 20:00 ( v termíne od 1.11 – 31.3.)
 • obedy – formou A la carte menu sú k dispozícii počas otváracích hodín reštaurácie v čase od 12:00 – 16:00 hod.
 • na hotelových izbách máte k dispozícii bezplatný set na prípravu kávy a čaju
 • ľahké snack občerstvenie počas dňa si môžete objednať v našom Lobby bare

Vybavenie, ktoré majú naši hostia k dispozícii – služby čistiarne a práčovne, žehlička a žehliaca doska na zapožičanie predaj suvenírov, informačné turistické služby, trezor na izbách, úschovňa batožiny, transfer hostí, zmenáreň, požičovňa audiovizuálnej konferenčnej techniky (flipchart, dataprojektor, plazmová TV, podľa potreby…) kopírovanie, sekretárske služby, tlmočenie, asistentské služby

Pri vašej rezervácii nás informujte o potrebách pre vaše dieťatko. K dispozícii a bezplatne je na vyžiadanie detská postieľka, detské stoličky, detský stupienok, detské vaničky, nočník, ohrievač fliaš, detské poistky do zásuvky, detský župan, detské menu v reštaurácii.
Na wellness recepcii si môžete zakúpiť základné potreby pre dieťa – detské plienky, plienky do vody, rukávniky na plávanie alebo plávacie potreby. V reštaurácii máte v ponuke detské menu.

Každý piatok a sobotu je v hoteli zábavný program pre deti a dospelých, cvičenie v bazéne, súťaže, detské párty, diskotéky s maskotom. Počas vášho pobytu môžete využiť služby detského kútika vedľa Lobby baru.

V našom hoteli akceptujeme nasledovné typy platobných kariet: Master Card, VISA, VISA Electron, International Maestro, American Express. Hotel si vyhradzuje právo autorizovať platobné karty pri príchode.

Hotel Horizont Resort nemá izby prispôsobené pre imobilných hostí.

Hotelovým hosťom je k dispozícii moderná profesionálna lyžiareň s ozónovým čistením a sušením lyžiarskej obuvi, držiakmi lyží a samostatným vchodom z bočnej strany hotela na 1. poschodí. Počas zimnej sezóny od hotela v pravidelných intervaloch premáva SKI BUS do tatranských stredísk.

Pobyt s domácimi zvieratkami (psy a mačky) je možný. Nie je však dovolené zdržiavať sa v priestoroch stravovania reštaurácie, barov, wellness centra, detského kútika. V prípade vášho záujmu vám radi bezplatne zapožičiame pelechy, misky na jedlo a vodu. Poplatok za pobyt je 20 € / noc.
Vo všetkých verejných priestoroch musí byť pes na vôdzke a v sprievode svojho majiteľa. Zvieratá nesmú byť ponechané bez dozoru. V prípade poškodenia hotelového majetku, je hosť povinný uhradiť vzniknutú škodu v plnej výške.

Hotel Horizont Resort je nefajčiarskym hotelom. Pre hostí je k dispozícii Cigar Lounge, nachádzajúci sa vedľa Lobby baru a fajčenie je možné len na vonkajších terasách. Fajčenie je prísne zakázané na izbách a za porušenie bude účtovaná pokuta 50 € za vyčistenie.

V cene pobytu máte neobmedzený vstup do hotelového Mountain Wellness centra (relaxačný bazén s barom a vírivkou, sauny – soľná, fínska, parná, infra, oddychová vodná posteľ, jacuzzi, oddychová miestnosť s vodopádom, ochladzovací bazén)
Odporúčame vám rezerváciu ďalších našich wellness služieb vopred, alebo pri vašom príchode Check in. Rezervujte si masáže, procedúry alebo vstup do exkluzívnej privátnej zóny Vip Sky Lounge.

 • Wellness služby v Hoteli Hills
  V prípade vášho záujmu si u nás môžete zakúpiť ďalšie wellness služby do nášho Hotela Hills, ktorý sa nachádza v blízkosti Hotela Horizont Resort.
 • Wellness služby v AquaCity Poprad
  Na hotelovej recepcii si môžete zakúpiť výhodné vstupy do Aquaparku AquaCity Poprad alebo wellness centra Fire & Water Wellness & Spa so 40% zľavou. Vstupy sú platné počas vášho pobytu v hoteli Horizont Resort.

Otváracie hodiny

Reštaurácia

7:00 - 21:30

Cigar Lounge

9:00 - 22:00

Lobby bar

9:00 - 22:00

Otváracie hodiny Wellness centra

Mountain Wellness centrum

Pondelok - Piatok
14:00 - 21:00 (bazénová časť)
16:00 - 21:00 (saunová časť)
Sobota - Nedeľa
10:00 - 21:00 (bazénová časť)
12:00 - 21:00 (saunová časť)

Mountain Wellness centrum - deti do 15 rokov

Pondelok - Piatok
14:00 - 17:00 (sauny + bazén) do 19:00 (bazén)
Sobota - Nedeľa
10:00 - 17:00 (sauny + bazén) do 19:00 (bazén)

Fitnes centrum

14:00 - 21:00

Vip Sky Lounge

10:00 - 22:00