Rezervácia izieb
           
Kontakt
Stará Lesná 178, 059 60 Stará Lesná
recepcia@horizontresort.sk
+421 910 802 309, +421 908 908 111
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Sledujte nás
Image Alt

Dovolenka so vstupom do Aquaparku

Letný pobyt so zľavou -15%

Dovolenka v Tatrách a Aquaparkom AquaCity Poprad v cene pobytu

LETNÝ POBYT SO ZĽAVOU - 15%

Zarezervujte si letný pobyt v Hoteli Horizont Resort so 15% zľavou a získajte vstup do Aquaparku AquaCity Poprad pri pobyte od 3 nocí zdarma!
Užite si slnečné dni v pohodlí našich komfortných izieb s výhľadom na Vysoké Tatry. Výhodná ponuka platí len pri rezervácii s promo kódom, neváhajte a vyberte si svoj termín ešte dnes!
Pobyt zahŕňa:
• Ubytovanie
• Polpenzia - raňajky a večere (bez nápojov)
• Vstup do hotelového Mountain Wellness centra (relaxačný bazén s barom a vírivkou, sauny – soľná, fínska, parná, infra, oddychová vodná posteľ, jacuzzi, oddychová miestnosť s vodopádom, ochladzovací bazén).
• Pri pobyte od 3 nocí - 1x bezplatný vstup do Aquaparku AquaCity Poprad (Vstup do všetkých vnútorných a vonkajších bazénov aquaparku: vonkajšie termálne bazény, celoročné tobogány, kryté relaxačné bazény Blue Sapphire, kryté termálne bazény Blue Diamond s nápojovými barmi, vnútorný detský svet Treasure Island – Ostrov pokladov, Mayská pyramída a vonkajší detský bazén
• Animačné programy pre deti a dospelých každý deň počas letnej sezóny
• Strážené parkovanie
• Wi-fi pripojenie na internet
• Káva a čaj na izbe
Info o pobyte
• Akcia platí pri rezervácii cez náš Online booking - rezervačný systém. Zľavu 15% získate pri zadaní promo kódu HOLIDAY2024 do 15.6.2024. Platí na pobyty v termíne od 1.7.- 1.9.2024.
• Pri pobytoch od 3 nocí navyše získate možnosť celodenný vstup do Aquaparku AquaCity Poprad platný počas pobytu alebo v deň odchodu

Najdôležitejšie informácie k pobytu v našom hoteli.

LATE CHECK OUT

V prípade záujmu o skorý Check - in alebo neskorý Check - out kontaktujte, prosím, recepciu hotela. Poskytnutie týchto doplnkových služieb závisí od aktuálnych prevádzkových a kapacitných možností hotela.

Email : recepcia@horizontresort.sk Rezervácie : + 421 910 802 309

Výhodný Vernostný program s okamžitou zľavou 10 – 20%. Exkluzívne ponuky, zaujímavé akcie v Aquaparku, výhodné hotelové akcie, narodeninové zľavy, zľavy v gastro prevádzkach, masážnom centre atď.

Platnosť pobytu

Akcia platí pri rezervácii cez náš Online booking - rezervačný systém do 15.6.2024. Pri rezervácii zadajte promo kód HOLIDAY2024. Platí na pobyty v termíne od 1.7.- 1.9.2024.

Pozrite si ponuku izieb v hoteli Horizont Resort. Detskú postieľku vám ponúkame bezplatne a deti do 6 rokov bez nároku na lôžko majú pobyt zadarmo.

Rezervujte online

ONLINE REZERVÁCIA

Pobyty v hoteloch, vstupy do wellness centra, aquaparku a masáže

NÁKUP DARČEKOVÝCH VOUCHEROV